ΣΦΟΥΓΓΑΡAKIA ΠΡΟΣΩΠΟΥ 12 ΤΜΧ
Ένα σετ από 12 σφουγγαράκια κατάλληλα για την εφαρμογή κάθε τύπου foundation ακόμα και στις πιο ¨δύσκολες¨ περιοχές του προσώπου. Η χρήση τους βοηθάει στην ομαλοποίηση του τόνου του δέρματος και στην κάλυψη ατελειών και είναι η ιδανική επιλογή για ένα ομοιόμορφο τελείωμα χωρίς ίχνη. Το τριγωνικό τους σχήμα προσφέρει εργονομικό κράτημα και μεγάλη ευκολία στη χρήση. Η ομοιόμορφη εφαρμογή που προσφέρει οφείλεται στις επίπεδες επιφάνειες τους.
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 20€