ΜΑΣΚΑΡΑ ΜΑΥΡΗ VELVET LOOK ΓΙΑ EXTRA ΟΓΚΟ ΚΑΙ ΜΗΚΟΣ
Η μάσκαρα Velvet Look DUST+CREAM με την πρωτοποριακή σύνθεσή της, χαρίζει έντονο μαύρο χρώμα και maximum όγκο που καθηλώνει. Χάρη στο ειδικά σχεδιασμένο βουρτσάκι της με τη μικρή του διάμετρο και τη διπλή σειρά τριχών, εξασφαλίζει ταυτόχρονα αξεπέραστο διαχωρισμό των βλεφαρίδων χωρίς να κάνει κόμπους. Δερματολογικά ελεγμένη. Οφθαλμολογικά ελεγμένη. Paraben Free. *Αργυρό βραβείο αυτόνομης διακίνησης PRIX DE BEAUTE 2020
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 20€